CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH

Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH

De Eerlijke Handel Drijvende Dienst
Verzend Me Het Recentste Productalarm
(Geen SPAM - wij zouden uw e-mailadres niet. verkopen of delen)

100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH

China 100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH leverancier
100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH leverancier 100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS, SGS, ISO
Modelnummer: SCLCOM5DX00x

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: NEGOTIABLE
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: Afhankelijk van de hoeveelheid
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000pcs
Contact Now
Verified Supplier

China

  • Product Details
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeldiameter: 2.0 OF 3.0 Type vezel: OM5, Brede band multimode vezel
Structuur: Simplex of duplex Type connector: LC aan LC
Kabelkleur: Groene kalk Kabel lengte: 1m of aangepast

Beschrijving:

Het koord van het vezelflard is een optische die kabel, wordt gebruikt om optisch apparaat aan een andere aan te sluiten voor signaal het verpletteren. Elk eind van de kabel is in bijlage aan een schakelaar, zodat kan het koord worden gestopt in. MMF is een kosten effecitive en vrij lage verbinding los bij elke schakelaarinterface.

OM5 is nieuwe het type van MM.vezel kabel compatibel met de vezelkabel van OM4 en OM3-maar ondersteunende hogere bandbreedte om aan de eis van het hoge snelheidstarief ten aanzien van het datacentrum en aan het hogere vereiste van snelheidsinternet te voldoen. OM5 lage kostengolflengte int. van de vezelsteun minstens vier hij 850-950nm-waaier. het toelaten van optimale steun van nieuwe SWDM-toepassing.

Onze koorden van het vezel optische flard omvatten enige wijze en multi beschikbare wijzekabels in een verscheidenheid van lengten en kleuren

 

 

Eigenschappen:

1.  Voltallige vergadering, Stootbord, LSZH-vezeljasje voor optie

2.  Goede Uitwisselingsablility en duurzaamheid 

3.  Simplex of duplex of multicore beschikbaar

4.  Anc van de gebruikers configureerbaar lengte schakelaartype

5.  CEI, de internationale volgzame norm van RoHS Ext.

6.  Elk product met testrapport

7.  Compatibel systeem met OM3, OM4-vezels

 

Toepassingen:
1. Het korte golflengteafdeling simultaan overseinen 
2. 100G-netwerkinstallatie
3. Locale area networken (LAN);
4. Breed gebiedsnetwerken (WAN);
5. Gebouwinstallaties;
6. Gegevens - verwerkingsnetwerken;
7. Video en militaire actieve apparatenbeëindiging.

 

Optische Kenmerken:

 

Divers vezeltype SM MM.
Schakelaartype FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
(Typisch) toevoegingsverlies ≤0.3dB ≤0.3dB
(Typisch) terugkeerverlies PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Het koppelen Duurzaamheid ≤0.2dB
Opslagtemperatuur 40℃~+ 80℃
Duurzaamheid ≥1000 tijden
Het werk Temperatuur - 20℃~+ 80℃

 100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH100G OM5 50/125 Brede Optische het Flardkabels van de Band Multimode LC LC Vezel pvc/LSZH

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)