CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH,

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH,

China van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH, leverancier
van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH, leverancier van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH, leverancier

Grote Afbeelding :  van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH,

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS, SGS, ISO
Modelnummer: LCSCOM4DX003

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: NEGOTIABLE
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: Afhankelijk van de hoeveelheid
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 20000pcs
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: OM4 50/125, 10G Jasjemateriaal: PVC, LSZH, OFNP
Vezelbundel: SIMPLEX OF DUPLEX OF MULTICORE Type connector: LC aan Sc
standaard: SGS, ROHS, TELCORDIA, CEI Kabel lengte: Op maat

Beschrijving:

Kabel van het vezel is de optische flard een vezel optische die kabel met vezel optische schakelaars wordt geëindigd op beide einden. Het wordt gebruikt voor het verbinden van het materiaal en de componenten in vezel optisch die netwerk, ook als vezel optische verbindingsdraad, koord van het vezel het optische flard, lood enz. wordt bekend van het vezel het optische flard. De kabels van het vezel optische flard kunnen met verschillende types van schakelaars, zoals LC, FC, Sc, ST, MU, MTRJ en E2000 enz. en vezelkabels worden gevormd.

Het vezeljasje heeft pvc, Stootbord, Voltallige vergadering, OFNR, OFNP, LSZH enz. in simplex of duplexversie. De simplexkabel van het vezelflard bestaat uit één enkele vezel, terwijl de duplexkabel van het vezelflard uit twee vezels bestaat. Volgens de wijzen van optische vezel, zijn er enige wijze en multimode flardkabels. Over het algemeen, zijn de enige kabels van het wijzeflard geel met 9/125µm glasvezel, terwijl multimode flardkabels met de glasvezel van OM1 62.5/125µm of van OM2 50/125µm oranje zijn. Bovendien omvatten multimode flardkabels ook de types van OM3 en OM4-. Wij bieden vezel dienovereenkomstig optische flardkoorden aan uw specifiek vereiste aan. 

 

 

Eigenschappen:

1.  G652D, G655, G657A, OM1, OM2, OM3, OM4-VEZEL VOOR OPTIE

2.  100% de prestaties testten alvorens uit te verschepen.

3.  SCHAKELAARS INCLUIDNG SC, LC, FC, ST, SCAPC, E2000, MTRJ, MPO ECT

4.  Simplex, duplex, multicore, linttype, bundelfanout structuur voor optie

5.  Aangepaste kabellengte

6.  Uitstekende mechanische duurzaamheid

 

Toepassingen:
1. CATV, metro testmateriaal;
2. Telecommunicatienetwerken;
3. Locale area networken (LAN);
4. Breed gebiedsnetwerken (WAN);
5. Gebouwinstallaties;
6. Data Center;
7. Video en militaire actieve apparatenbeëindiging.

 

Optische Kenmerken:

 

Divers vezeltype SM MM.
Schakelaartype FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
(Typisch) toevoegingsverlies ≤0.3dB ≤0.3dB
(Typisch) terugkeerverlies PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Het koppelen Duurzaamheid ≤0.2dB
Opslagtemperatuur 40℃~+ 80℃
Duurzaamheid ≥1000 tijden
Het werk Temperatuur - 20℃~+ 80℃

 van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH,van het de Vezel Optische Flard van 10G OM4 lc-Sc Groen het Koordpvc 50/125/LSZH,

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)