CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOutdoor Fiber Optic Cable

Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen

China Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen leverancier
Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen leverancier Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen leverancier

Grote Afbeelding :  Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen

Productdetails:

Plaats van herkomst: DongGuang China
Merknaam: Furong
Certificering: SGS, ISO
Modelnummer: GDTS

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1KM
Prijs: NEGOTIABLE
Verpakking Details: Houten trommel
Levering vermogen: 2000KM/day
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
buitenjasje: PE Toepassing: INDOOR/OUTOOR
Kabeltype: Samengesteld Pakket: Houten Trommel 1-4km/drum
OEM: Toegelaten Type vezel: Singlemode of Multimode

Beschrijving:

In de GDTS kabel, worden single-mode/multimode vezels geplaatst in losse buizen, die van hoge modulusplastieken worden gemaakt en met water-blokkerende materialen gevuld. De losse buizen en de vereiste geïsoleerde koperdraden zijn vastgelopen rond het metaal centrale sterktelid in een compacte en cirkelkabelkern. Voor bepaalde hoge kabels van de vezeltelling, het sterktelid met polyethyleen (PE) worden omvat. PSP wordt in de lengte toegepast rond de kabelkern, alvorens een PE schede over het wordt uitgedreven.

De samengestelde kabel verstrekt de van het materiaalelektriciteit en signaal transmissie, en verbetert centraal controle en onderhoud voor materiaalbevoegdheid om de coördinatie te verminderen en behoud van voeding Uitstekende ultraviolette preventie met PE schede

 

Eigenschappen:
--UVreisistance, maakt waterdicht
--Speciale water-blokkerende het vullen samenstelling in de losse buis
--100% kabelkern het vullen
--PSP-vochtigheidsbarrière
--De grotere waaier van de bouwtemperatuur
--optisch signaal en stroomtransmissie

--Kostenbesparing, diverse typekabel met vezel in één buis voor ander doel

--Goede flexibiliteit en mechanische eigenschappen.
--Opto en elektriciteit geïntegreerd, volledig sparen pijpleidingsmiddelen.
--De elektrische en optische kabel handhaaft vrij onafhankelijke structuur, gemakkelijk in te voeren.
--de uitvoer en verbinding wanneer installatie

 
 Toepassingen:

 

--Telecommunicatienetwerk.

--Bouw van communicatie basisstations in dorpen, afgelegen gebieden in steden en steden.

--Woonwijken en gebouwen FTTH

--Veiligheid controleproject.

--Anderen veroorzaken welke informatie samen met stroom tegelijkertijd

 

 

Kabelparameters

 

    G.652 50/125 62.5/125
Maximumvermindering @850nm   3.5dB/km 3.5dB/km
@1300nm   1.5dB/km 1.5dB/km
@1310nm 0.45dB/km    
@1550nm 0.30dB/km    
Typische vermindering @850nm   3.0dB/km 3.0dB/km
@1300nm   1.0dB/km 1.0dB/km
@1310nm 0.40dB/km    
@1550nm 0.25dB/km    
Minimumbandbreedte @850nm   400MHz.km 160MHz.km
@1300nm   800MHz.km 500MHz.km

 

 

Punt Technische Beschrijvingen Opmerking
Buigende Straal (mm) Dynamisch 30D  
Statisch 20D  
Treksterkte (N) Op korte termijn 3000  
Op lange termijn 1500  
(N/100mm2)
Verbrijzelingsweerstand
Op korte termijn 3000  
Op lange termijn 1000  
Werkende Temperatuurwaaier Elektrische draad -15℃~+70℃ Voldoe
met GB5023-1997
Andere materialen behalve elektrische draad -40℃~+70℃  
Water-blokkeert/Waterdichte Prestaties Geen waterlek indien ondergedompeld in water voor oud Behalve
draadleider
Geen elektrische lekkage
De waaier van de bouwtemperatuur -20℃~+60℃ Behalve elektrische draad
0℃~+60℃ elektrische draad
Gewicht 347kg/km (RV-2*2.5mm)
382kg/km (RV-4*2.5mm)
502kg/km (RV-6*2.5mm)
628kg/km (RV-8*2.5mm)
 

Mechanische Eigenschappen

 

Het uitrekken zich, het verpletteren, het beïnvloeden, het herhaalde buigen, de torsie, het winden en het verlies voldoen aan yard/T 901-2001
Toepasselijk Systeem om Te leggen Geschikt voor pijp, kanaal, kabelgeulen, lucht, directe begrafenis etc.

 

Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen

Gepantserde Samengestelde Macht/Openluchtgdts van de Vezel Optische Kabel voor kabeltelevisie die de Dienst telegraferen

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)