CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOutdoor Fiber Optic Cable

Metaalsterkte Unitube Arial of Optische de Kabelgyxty Kern 2-24 van de Buis Openluchtvezel

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Metaalsterkte Unitube Arial of Optische de Kabelgyxty Kern 2-24 van de Buis Openluchtvezel

China Metaalsterkte Unitube Arial of Optische de Kabelgyxty Kern 2-24 van de Buis Openluchtvezel leverancier
Metaalsterkte Unitube Arial of Optische de Kabelgyxty Kern 2-24 van de Buis Openluchtvezel leverancier Metaalsterkte Unitube Arial of Optische de Kabelgyxty Kern 2-24 van de Buis Openluchtvezel leverancier

Grote Afbeelding :  Metaalsterkte Unitube Arial of Optische de Kabelgyxty Kern 2-24 van de Buis Openluchtvezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: DongGuang China
Merknaam: Furong
Certificering: SGS, ISO
Modelnummer: GYXTY

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 2KM
Prijs: NEGOTIABLE
Verpakking Details: Houten trommel
Levering vermogen: 2000KM/day
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
buitenjasje: PE Toepassing: INDOOR/OUTOOR
Kabeltype: Samengesteld Pakket: Houten Trommel 1-4km/drum
OEM: Toegelaten Type vezel: Singlemode of Multimode

Beschrijving:

GYXTY-is de vezel optische kabel unitube structuur voor arial, buisdoel met twee de parallelle structuur van het sterktelid beschikbaar bij 2C aan 24C. 

 

Eigenschappen

1. Lage verspreiding en vermindering

2. Goede mechanische en temperatuurprestaties

3. Losse buis met hoge weerstand die hydrolyseweerstand is

4. De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel

5. Met kleine kabeldiameter, licht kabelgewicht

6. Verbrijzelingsweerstand en flexibiliteit

7. De volgende maatregelen worden getroffen om de waterdichte kabel te verzekeren: Losse buis het vullen samenstelling, 100%-kabelkern het vullen

 
Kabelparameters
  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
Vermindering @850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
(+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
  @1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
  @1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    
Bandbreedte (Klasse A) @850nm     ≥500 Mhz·km ≥200 Mhz·km
@1300nm     ≥1000 Mhz·km ≥600 Mhz·km

 

Punten Specificaties
Vezeltelling 2-24
Gekleurd Met een laag bedekkend Vezel Afmeting 250µm±15µm
Kleur

Blauw, Purpere Sinaasappel, Groen, Bruin, Grijs, Wit, Rood, Zwart, Geel,

Roze, Aqua

Losse Buis Afmeting 2.5mm±0.05mm
Materiaal PBT
Kleur Natuurlijk
Sterktelid Diameter 1.0mm
Materiaal Staaldraad
Buitenjasje Afmeting 8.0mm±0.3mm
Materiaal HDPE
Kleur Zwart

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)