CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV

China 12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV leverancier
12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV leverancier 12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV leverancier 12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV leverancier 12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV leverancier

Grote Afbeelding :  12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: Sc-Sc breek flardkoord uit

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Per vezel zal het optische flardkoord Individuele Plastic Polyzak hebben
Levertijd: 3-10 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 30.000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kabel buitendiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Vezeltypes: G652D, G655, G657A, G657B, OM1, OM2, OM3, OM4
Facultatieve Schakelaars: LC/SC/FC/ST -modus: MultiMode SingldeMode,
Toevoegingsverlies: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB Terugkeerverlies (Achterbezinning): UPC>55dB, APC>65dB
Oppoetsend Type: UPC, APC Jasjemateriaal: PVC, LSZH, PU
Kernen: 12 kern, 24 boort, vezel 4-144 uit

12 kern 24 het Koord van het de Vezelflard van Kern Sc-Sc voor Communicatienetwerk en CATV

 

 

Specificatie:

 

Parameter

Enige Wijze

Multiwijze

Basis

Vezelschakelaar

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000

Metalen kap Beëindigen-Gezicht

PC

UPC

APC

UPC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Terugkeerverlies

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Ceramische Metalen kap

 Specificatie

125.5um concentriciteit

 afwijkingen:<>

127um concentriciteit 

afwijkingen:<>

Geschikte Vezel

9/125 um

50/125um, 62.5/125um

Beëindigen-gezicht 

Meetkunde

Straal van Kromming

7~25 mm

5~12mm

N/A

Vezeluitsteeksel

≤50 NM

≤100nm

N/A

Vezel onder Besnoeiing

≤100nm

≤100nm

N/A

Topcompensatie

≤50um

Mechanisch

Ruilbaarheid

≤0.2dB

Zoute Nevel

≤0.1dB

Daling

≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)

Trilling

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Herhaalbaarheid

≤ 0.1dB (1000 keer)

Duurzaamheid

> 1000 keer

Werkende Temperatuur

-40°C ~ +85°C

 

 

Snelle Details:

  1.   Type: 12core, 24core-het koord van het vezelflard
  2.   Wijze: Enige wijze
  3.   Metalen kap Beëindigen-Gezicht: UPC, APC
  4.   Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
  5.   Kabel binnendiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
  6.   Kabelkleur: oranje 12colors, Geel, Aqua…

 

Eigenschappen:

  1.  12core, 24core, 48core, 72core, 96core, Beschikbare 144core…
  2.  Voldoet aan de 326-kern van de kerngr. van RoHS en van de Klok normen
  3.  Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguraties
  4.  3D vezelinterferometer is beschikbaar
  5.  Pluggable structuur, gemakkelijk aan intensief-installatie
  6.  Hoog terugkeerverlies, laag toevoegingsverlies

  7.  Uitstekende mechanische duurzaamheid

  8.  Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit

  9.  Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

Toepassingen:

  1.  Optisch toegangsnetwerk
  2.  Gegevens - verwerkingsnetwerken
  3.  Vezel optische communicatienetwerken
  4.  CATV, LAN, WAN, Test&measurement
  5.  Telecommunicatienetwerken

Ons voordeel


    1.  Professionele kabelfabrikant.
    2.  Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
    3.  Beste levertijd
    4.  OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
    5.  Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
    6.  Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
    7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

 

het flardkoord van 12 kernsc

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)