CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk

China OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk leverancier
OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk leverancier OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk leverancier OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk leverancier

Grote Afbeelding :  OM3 OM4 het Duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard voor FTTH-Kabel/Gebiedsnetwerk

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: Het duplex Gepantserde Koord van het Vezelflard

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Per vezel zal het optische flardkoord Individuele Plastic Polyzak hebben
Levertijd: 3-10 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 30.000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltypes: G652D, G655, G657A, G657B, OM1, OM2, OM3, OM4 Facultatieve Schakelaars: LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP, MPO, E2000, ESCON, DIN, D4, SMA
-modus: MultiMode SingldeMode, Toevoegingsverlies: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB
Terugkeerverlies (Achterbezinning): UPC>55dB, APC>65dB Oppoetsend Type: UPC, APC
Jasjemateriaal: PVC Buitendiameter: 2.0mm, 3.0mm

Koord van het de Vezelflard van OM3 OM4 het Duplex Gepantserde voor de Kabel/Area Network van FTTH

 

 

Snelle Details:

  1.  Type: Gepantserd flardkoord
  2.  Kabelkern: Simplex, Duplex
  3.  Wijze: OM3, OM4
  4.  Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC
  5.  Kabeldiameter: 2.0mm, 3.0mm
  6.  Kabellengte: 1m, 2m, 3m….aangepast

 

Beschrijving:

 

Het gepantserde flardkoord kan in allerlei milieuuitersten worden gelegd. Het wordt gebruikt zonder beschermingsbuis die plaats bespaart en is vrij geschikt voor onderhoud. Ook heeft het de bouw met inbegrip van roestvrij staalbuis die optische vezel beschermt en verstrekt betere veiligheid voor het gehele systeem.

 

 Voor standaardflardkoorden, het bemonsteren wordt de controle uitgevoerd van metalen kapmeetkunde om hoog percentage opgepoetste schakelaars te verzekeren die aan gr.-326 vereisten voldoen. Voor premierang, wordt de metalen kapmeetkunde getest op alle flardkoorden om theseGR-326-aan vereisten te voldoen. Buiten standaard enige wijze en multimode vezels, zijn de vezels van G655, van OM2, en OM3-op verzoek alsoavailable. Vlam - de kabel van de vertragersrang het in de schede steken de opties worden aangeboden. Het stootbord schatte kabel zal als norm worden verstrekt. LSZH en de Voltallige vergadering kunnen op verzoek worden verstrekt.

 

 

 

Eigenschappen:

 

  1.  Coëfficiënt met grote trekspanning en spanningscoëfficiënt
  2.  Geschikt voor toepassing, hoogst veiligheid
  3.  Toepassing zonder schade aan kabel
  4.  Vervaardiging zonder schade aan kabel
  5.  Kostenknipsel voor onderhoud

 

 

Toepassingen:

 

  1.  FTTH
  2.  Gebiedsnetwerk
  3.  Testmateriaal
  4.  Nationale defensie
  5.  Het gemeenschappelijke systeem van antennetv

 

Specificatie:

 

Punt

Enige wijze

Metalen kap Beëindigen-Gezicht

PC

UPC

APC

Tussenvoegselvermindering

≤0.3dB

≤0.3dB

≤0.3dB

Terugkeerverlies

≥45dB

≥50dB

≥55dB

herhaalbaarheid

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

Verrichtingstemperatuur

-20°C~+70°C (PVC) /- 40°C~+90°C (LSZH/PU)

Buitendiameter

1.6mm

 

 

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

duplex

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)