CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje

China Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier
Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje leverancier

Grote Afbeelding :  Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: om3 het koord van het vezelflard

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Per vezel zal het optische flardkoord Individuele Plastic Polyzak hebben
Levertijd: 3-10 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 30.000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltypes: OM3 Facultatieve Schakelaars: LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP, MPO, E2000, ESCON, DIN, D4, SMA,
-modus: Multimode Toevoegingsverlies: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB
Terugkeerverlies (Achterbezinning): UPC>55dB, APC>65dB Oppoetsend Type: UPC, APC
Jasjemateriaal: PVC Buitendiameter: 2.0mm

Koord van het de Vezelflard van Sc LC van de netwerkkabel 10G OM3 het Duplexfc ST met LSZH-Jasje

 

 

    1. 10G, Koord van het de Vezelflard van OM3-50/125 het Optische 
    2. RoHS, Ce, TLC, volgzame ISO9001 
    3. LC/SC/FC/ST het Koord van het vezelflard

 

 

Snelle Details:

 

  1.  Naam: Het koord van het Unibootlc flard
  2.  Laarskleur: Beige
  3.  Kabellengte: 1m, 2m, 3m….aangepast
  4.  Wijze: OM3, OM4, OS1, OS2, OM1, OM2
  5.  Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
  6.  Kabelkern: Duplex

 

Eigenschappen:

 

  1.  Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  2.  Maak en kras-Vrij Beëindigengezicht schoon
  3.  Goede uitwisseling
  4.  Goede herhaalbaarheid
  5.  Hoog - Geteste kwaliteits100% Fabriek
  6.  3D vezelinterferometer is beschikbaar

 

Toepassingen:

  1.  FTTH-toepassing
  2.  Gebouwinstallaties
  3.  Gegevens - verwerkingsnetwerken
  4.  Breed Gebiedsnetwerken (WANs)
  5.  Industrieel, mechanisch en militair

 

Specificatie: 

 

Parameter

Eenheid

FC, SC, LC

ST, MU

MT-RJ, MPO

SM

MM.

SM

MM.

SM

MM.

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

(Typisch) toevoegingsverlies

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

Terugkeerverlies

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

Werkende golflengte

NM

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Ruilbaarheid

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Duurzaamheid

dB

>1000

>1000

>1000

Werkende temperatuur

°C

-40~75

-40~75

-40~75

Opslagtemperatuur

°C

-45~85

-45~85

-45~85

Kabeldiameter

mm

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

 

Prestatiesblad

 

Punt

LC/UPC-LC/UPC

Kabeltype

Netwerkkabel - OM3

lengte

pas aan

Schakelaartype

LC/UPC

LC/UPC

Vezeldiameter (um)

50um

Kabel OD (mm)

2

Endfacetype

UPC

UPC

Typisch Toevoegingsverlies (dB)

<0>

Terugkeerverlies (dB)

>50dB

>50dB

Tussenvoegsel-trekkracht Test (dB)

<0>

Uitwisselbaarheid (dB)

<0>

Anti-trekkracht (N)

> 70

Temperatuurwaaier (ºC)

-40ºC~+80ºC

 

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

OM3

 

 

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)