CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen

China Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen leverancier
Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen leverancier Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen leverancier

Grote Afbeelding :  Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: St-ST flardkoord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Per vezel zal het optische flardkoord Individuele Plastic Polyzak hebben
Levertijd: 3-10 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 30.000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltypes: G652D, G655, G657A, G657B, OM1, OM2, OM3, OM4 Facultatieve Schakelaars: LC/SC/FC/ST
-modus: Multimode Toevoegingsverlies: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB
Terugkeerverlies (Achterbezinning): UPC>55dB, APC>65dB Oppoetsend Type: UPC, APC
Jasjemateriaal: PVC Buitendiameter: 2.0mm, 3.0mm

Van het het Flardkoord van de telecommunicatievezel de Optische Enige Wijze met UPC/APC het Oppoetsen

Specificaties:

wijze

eenheid

SM

MM.

Pools

 

PC

UPC

APC

PC

basis

 

Toevoegingsverlies

dB

≦0.2

≦0.2

≦0.3

≦0.2

Terugkeerverlies

dB

≧50

≧55

≧65

≧35

temperatuur

dB

ΔIL≦0.2 (- 40+85℃)

 

vochtigheid

dB

ΔIL≦0.2 (+25+65 93 RECHTS)

 

 

De meetkunde van het eindgezicht

 

Straal van kromming

mm

7~25

5~12

N/A

Topcompensatie

um

≦50

 

Vezeluitsteeksel

NM

≦50

≦100

N/A

Vezel onder besnoeiing

NM

≦100

≦100

N/A

mechanisch

 

Uitwisselingscapaciteit

dB

ΔIL≦0.2

Zoute nevel

dB

ΔIL≦0.1

Herhaal capaciteit

dB

ΔIL≦0.1 (1000times)

Daling

dB

ΔIL≦0.2 (1.5m, 5 dalingen)

trilling

dB

ΔIL≦0.2 (550Hz, 1.5mm)

 

 

Beschrijving:

 

Koord van het de vezel optische flard van telecommunicatie st-ST het Duplex met UPC/APC het Oppoetsen

 

 

Snelle Details:

  1. Type: ST, UPC/APC-het koord van het vezelflard
  2. Wijze: Enige wijze
  3. Vezel: G652D, G657A1, G657A2, G657A3
  4. Metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC, APC
  5. Kabelkern: Duplex
  6. Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

 

 

Eigenschappen:

 

  1. In series vervaardigde & Individuele Testverslagen
  2. Voldoet aan de 326-kern van de kerngr. van RoHS en van de Klok normen
  3. Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguraties
  4. 3D vezelinterferometer is beschikbaar
  5. Pluggable structuur, gemakkelijk aan intensief-installatie
  6. Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies

 

 

Toepassingen:

 

  1. Optisch toegangsnetwerk
  2. Gegevens - verwerkingsnetwerken
  3. Telecommunicatienetwerken
  4. Vezel optische communicatienetwerken
  5. CATV, LAN, WAN, Test&measurement

 

Specificatie:

 

Parameter

Enige Wijze

Multiwijze

Basis

Vezelschakelaar

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000

Metalen kap eind-Gezicht

PC

UPC

APC

UPC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Terugkeerverlies

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Ceramische Metalen kapspecificatie

125.5um concentriciteit 

afwijkingen:<>

127um concentriciteit 

afwijkingen:<>

Geschikte Vezel

9/125um

50/125um, 62.5/125um

Eind-gezicht Meetkunde

Straal van Kromming

7~25mm

5~12mm

N/A

Vezeluitsteeksel

≤50nm

≤100nm

N/A

Vezel onder Besnoeiing

≤100nm

≤100nm

N/A

Topcompensatie

≤50um

Mechanisch

Ruilbaarheid

≤0.2dB

Zoute Nevel

≤0.1dB

Daling

≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)

Trilling

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Herhaalbaarheid

≤ 0.1dB (1000 keer)

Duurzaamheid

1000 keer

Werkende Temperatuur

-40°C ~ +85°C

 

 

 

 

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

 

 

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)