CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel

China CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel leverancier
CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel leverancier CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel leverancier CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel leverancier CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel leverancier

Grote Afbeelding :  CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: Singlemode Vlecht van Sc

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negociation
Verpakking Details: één stuk in een PE zak, 100pcs in een karton (kan zijn customed)
Levertijd: 5-10 dagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, Western Union, T/T
Levering vermogen: 30000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabelkern: simplex, duplex, 6core, 12core, 24core, aangepaste 48core… schakelaarwijze: singlemode multimode
Vezel eind-gezicht: PC, UPC, APC Vezelwijze: G652D, G657A1, G657A2
Vezelmerk: YOFC, Corning Kabeldiameter: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

CATV-LAN Optische de Vlechtschakelaar LC ST MU MPO, 50/125um 62.5/125um van de MENSENvezel

 

 

Specificaties:

 

Parameter

Enige Wijze

Multiwijze

Basis

Vezelschakelaar

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO

Metalen kap Beëindigen-Gezicht

PC

UPC

APC

UPC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Terugkeerverlies

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Ceramische Metalen kapspecificatie

125.5um concentriciteitsafwijkingen:<>

127um concentriciteitsafwijkingen:<>

Geschikte Vezel

9/125um

50/125um, 62.5/125um

Beëindigen-gezicht Meetkunde

Straal van Kromming

7~25mm

5~12mm

N/A

Vezeluitsteeksel

≤50nm

≤100nm

N/A

Vezel onder Besnoeiing

≤100nm

≤100nm

N/A

Topcompensatie

≤50um

Mechanisch

Ruilbaarheid

≤0.2dB

Zoute Nevel

≤0.1dB

Daling

≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)

Trilling

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Herhaalbaarheid

≤ 0.1dB (1000 keer)

Duurzaamheid

> 1000 keer

Werkende Temperatuur

-40°C ~ +85°C

   

 

Eigenschappen:

 

1.  Goede uitwisseling

2.  Goede herhaalbaarheid

3.  Maak en kras-Vrij Beëindigengezicht schoon

4.  Hoog - Geteste kwaliteits100% Fabriek

5. 3D vezelinterferometer is beschikbaar

 6.  Laag toevoegingsverlies en Hoog Terugkeerverlies.

 7.  Volledig volgzaam met normen van CEI en yard-T826/1996.

 8.  Temperatuurstabiliteit: Werkende temperatuur: - 20 aan +75°c.

 9.  Hoge duurzaamheid, meer dan 500 keer het koppelen.

. individueel pakket 10 met het etiket van de detailinformatie.

 

 

Toepassingen:

  1. Telecommunicatienetwerken

  2. Vezel optische communicatienetwerken

  3. CATV, LAN, MENS, WAN, Test&measurement

  4. Optisch toegangsnetwerk

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)