CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenHet Comité van het Mpoflard

1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard

Beste Producten
 MPO

MPO

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard

China 1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard leverancier
1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard leverancier 1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard leverancier

Grote Afbeelding :  1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS SGS
Modelnummer: MPO-Cassettes

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Neogotiation
Verpakking Details: karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Hoogte: 1U Vezeltelling: 24C-96C
Fiber Adapter: MPO EN LC Materiaal: Metal
Structuur: MPO-Module Type vezel: SINGLEMODE OF OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

SRack zet 19 ' MPO Flardcomité op

Beschrijving:

 

MTP/MPO het flardcomité kan 3-4 MPO-cassettes worden geïnstalleerd in“ regeling 19 die slechts 1U-hoogte vergen. Het flardcomité heeft een glijdend dienblad om het gemakkelijke toegang, verbinding en beveiligen te verlenen van de MPO/MTP-Boomstamkabels aan het achtergedeelte van de cassettes.

De 19“ het opzetten steunen zijn regelbaar om het paneel toe te laten om verder terug in de kabinets opzettende kaders worden geplaatst.

1U, 2U, 3U, het flardpaneel van 4U MPO zijn voor optie

 

Snel Detail:

  1. Naam: het Flardcomité van 1U MPO
  2. Materiële dikte: 1.2mm

  3. Capaciteit: de Cassettes van 12pcs MPO
  4. Materiaal: koudgewalst staal
  5. Structuur: 1U, ' Opgezet Rek 19
  6. Beschikbare adapterhaven: LC, SC

Eigenschappen:

  1. Het glijden dienbladontwerp voor gemakkelijke toegang
  2. De oplossingen van FTTX FTTH
  3. Gemakkelijk voor installatie en verrichting
  4. 19“ standaardstructuur
  5. Beschikbaar voor de installatie van FC/SC/ST/LC-adapters
  6. Geschikt voor zowel lint als de kabel van de bundelvezel

Toepassing:

  1. De infrastructuur van het gegevenscentrum
  2. Datacommunicatietoepassingen
  3. Nieuw 40 en 100Gbps-Protocollencompatibel systeem
  4. De netwerk-Vezel van het opslaggebied Kanaal

Specificaties:

 

S/N Beschrijving
Mpop-1U Het Glijdende Comité van MPO, 1U-Rek zet, voor 3 cassettemodules op
Mpop-2U Het Glijdende Comité van MPO, 1U-Rek zet, voor 6 cassettemodules op
Mpop-4U Het Glijdende Comité van MPO, 1U-Rek zet, voor 12 cassettemodules op

 

Ons voordeel


1. Professionele fabrikant.
2. Wij voorzien de Optische oplossing van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische oplossing zijn

1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard1U hoog - dichtheidsdata center 19 ' MPO-Comité van het Vezel het Optische Rek Opgezette Flard

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)