CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC

China Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC leverancier
Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC leverancier Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC leverancier Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC leverancier Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC leverancier

Grote Afbeelding :  Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS SGS
Modelnummer: glasvezel-adapter

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Neogotiation
Verpakking Details: PCs 1 per zak
Levertijd: 3-10 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 30000 PCs per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

Hybride SGS van de de Adapterpas ROHS van Multimode Vezel Optische Optische Kabel Sc-LC st-LC

 

 

Snelle Details

  1. Type: FC-LC, SC-LC, ST-LC, FC-SC….
  2. Wijze: Singlemode en Multimode
  3. Eind-gezicht: UPC, APC
  4. Koker: Ceramische koker, Bronskoker
  5. Het huisvesten: Zinklegering, Brons, Plastiek
  6. ROHS, SGS

 

Beschrijving:

 

Een adapter is een mechanisch die apparaat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat de interconnect koker, die de twee metalen kappen samen houdt.
De hybride vezel optische adapters bieden een oplossing voor hybride toepassingen aan waar de twee verschillende soorten vezelschakelaars of kabelassemblage met elkaar moeten worden verbonden.

 

 

Eigenschappen:

  1. Uitstekend Toevoegingsverlies
  2. Goede inerchangeability
  3. Toepasselijke norm: CEI 61754-13
  4. Facultatieve Hybride adapter
  5. Ecologisch Stabiel en Betrouwbaar
  6. Nauwkeurige Grootte

 

Toepassing:

  1. Vezel optisch communicatienetwerk
  2. Optisch Breedbandtoegangsnetwerk
  3. CATV-systeem
  4. Optische instrumentatie
  5. Optische LAN
  6. Adapter het dokken

 

Specificatie:

 

Type SC/FC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO
Toevoegingsverlies (dB) SM≤0.2dB, MM≤0.3dB
Herhaalbaarheid (dB) ≤0.1dB
Mechanismeduurzaamheid (500 cycli, dB) ≤0.2dB
Temperatuurwaaier -40°C-+85°C
Materiaal van koker Zirconiumdioxyde of Brons

 

 

Betrouwbaarheid die testen:

 

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 

 

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

hybride adapter

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)