CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(37)
China Multimode 50/125um Semi Strakke Als buffer opgetreden voor de Vezel Optische Vlecht van Communicatienetwerksc fabriek

Multimode 50/125um Semi Strakke Als buffer opgetreden voor de Vezel Optische Vlecht van Communicatienetwerksc

Multimode de Vezelkabel van de de Optische Vezelvlecht 50/125um van Communicatienetwerksc Specificaties: Parameter Enige Wijze Multiwijze Basis Vezelschakelaar FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO Metalen kap Be... Read More
2018-05-11 09:00:20
China FC/UPC Multimode van 501/125 Kabels Vezel Optische Vlecht voor Test/Meting fabriek

FC/UPC Multimode van 501/125 Kabels Vezel Optische Vlecht voor Test/Meting

FC/UPC Kabels van de MM.vezel de Optische Vlecht voor Test/Meting Specificaties: Parameter Enige Wijze Multiwijze Basis Vezelschakelaar FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC ... Read More
2018-05-08 09:14:47
China OM3 van de de Buisvezel van Sc de Losse van de Vlechtaqua Optische Multimode Vezel van het Jasjecorning fabriek

OM3 van de de Buisvezel van Sc de Losse van de Vlechtaqua Optische Multimode Vezel van het Jasjecorning

OM3 Sc-Vezel van het Jasjecorning van Aqua van de Vezel de Optische Multimode Vlecht Specificaties: Parameter Enige Wijze Multiwijze Basis Vezelschakelaar FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO Metalen kap Beëindigen... Read More
2018-05-08 09:06:27
China Singlemode/Multimode Optische de Vlechtsc OF LC 12CORE van de Lintvezel fabriek

Singlemode/Multimode Optische de Vlechtsc OF LC 12CORE van de Lintvezel

Beschrijving: Lintfan-out kan de optische vezelvlecht vezels in een multi-core optische vezellint (zoals 12 kernen) scheiden en beschermen door een speciale fan-out splitser, om elke vezel door een schakelaar ... Read More
2018-02-27 11:23:54
China ST/UPC SEMI STRAKKE ALS BUFFER OPGETREDEN voor Vezel Optische Vlecht 50/125 OM3 LSZH fabriek

ST/UPC SEMI STRAKKE ALS BUFFER OPGETREDEN voor Vezel Optische Vlecht 50/125 OM3 LSZH

Beschrijving: 10 Gigabit, OM3 50/125 Simplex Multimode vezel optische vlechten verstrekt een snelle manier om fabrieksbeëindiging op het gebied te maken. Kunnen de fabriek geëindigde vlechten gemakkelijk fusie ... Read More
2018-02-27 11:23:31
China ST/UPC 9/125 0.9MM Strakke Als buffer opgetreden voor Vezel Optische Vlecht LSZH fabriek

ST/UPC 9/125 0.9MM Strakke Als buffer opgetreden voor Vezel Optische Vlecht LSZH

Beschrijving: Wij voorzien ST vezel optische vlechten, van zeer concurrerende prijzen. Wij bieden 3 primaire vezelversies met inbegrip van de enige wijze van 9/125um aan, multimode 62.5/125 en de types van 50um ... Read More
2018-01-25 17:05:51
China FCUPC 12 Optische Gewankelde Vlecht van de kern Singlemode Vezel of Zelfde Lengte fabriek

FCUPC 12 Optische Gewankelde Vlecht van de kern Singlemode Vezel of Zelfde Lengte

Beschrijving: Van de de bundelvezel van FC 12C is de optische vlecht met vast die als buffer opgetreden 0.9mm vezel één kant met de schakelaars van FC wordt geëindigd UPC of APC. De vlechten worden gebruikt in ... Read More
2017-12-22 14:28:11
China Aangepaste SCAPC trad als buffer op Kabels van de Vezel vast voor de Optische Vlecht in Groene Geel fabriek

Aangepaste SCAPC trad als buffer op Kabels van de Vezel vast voor de Optische Vlecht in Groene Geel

Beschrijving: Van de de bundelvezel van Sc 12C is de optische vlecht met vast die als buffer opgetreden 0.9mm vezel één kant met de schakelaars van Sc wordt geëindigd UPC of APC. De vlechten worden gebruikt in ... Read More
2017-12-22 14:27:18
China SCUPC 12 kern 9/125 de Bundelfanout van de Vezel Optische Vlecht G652D OS2 Vlechten fabriek

SCUPC 12 kern 9/125 de Bundelfanout van de Vezel Optische Vlecht G652D OS2 Vlechten

Beschrijving: Van de de bundelvezel van Sc 12C is de optische vlecht met vast die als buffer opgetreden 0.9mm vezel één kant met de schakelaars van Sc wordt geëindigd UPC of APC. De vlechten worden gebruikt in ... Read More
2017-12-22 14:26:46
China LC/UPC SEMI STRAKKE ALS BUFFER OPGETREDEN voor Vezel Optische Vlecht 9/125 G652D OS2 fabriek

LC/UPC SEMI STRAKKE ALS BUFFER OPGETREDEN voor Vezel Optische Vlecht 9/125 G652D OS2

Beschrijving: Is de de vezel optische vlecht van LC SM met singlemode vezelkabel één kant die met de schakelaars van LC wordt geëindigd UPC. De vlechten worden gebruikt in terminationg optische vezels of door ... Read More
2017-11-30 16:05:43
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|