CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel

China De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier
De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel leverancier

Grote Afbeelding :  De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: 12 kleurenvlecht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negociation
Verpakking Details: één stuk in een PE zak, 100pcs in een karton (kan zijn customed)
Levertijd: 5-10 dagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, Western Union, T/T
Levering vermogen: 30000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabelkern: 12 schakelaarwijze: singlemode multimode
Vezel eind-gezicht: PC, UPC, APC Vezelwijze: G652D, G657A1, G657A2
Vezelmerk: YOFC, Corning Kabeldiameter: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

De simplex 9/125 Optische Vlecht van de umvezel met Sc-Schakelaar, 1.5M Vezelkabel

 

 

Specificaties:

 

 

Parameter

Enige Wijze

Multiwijze

Basis

Vezelschakelaar

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO

Metalen kap eind-Gezicht

PC

UPC

APC

UPC

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Terugkeerverlies

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Ceramische Metalen kapspecificatie

125.5um concentriciteit 

afwijkingen:<>

127um concentriciteit

 afwijkingen:<>

Geschikte Vezel

9/125um

50/125um, 62.5/125um

Eind-gezicht Meetkunde

Straal van Kromming

7~25mm

5~12mm

N/A

Vezeluitsteeksel

≤50nm

≤100nm

N/A

Vezel onder Besnoeiing

≤100nm

≤100nm

N/A

Topcompensatie

≤50um

Mechanisch

Ruilbaarheid

≤0.2dB

Zoute Nevel

≤0.1dB

Daling

≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)

Trilling

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Herhaalbaarheid

≤ 0.1dB (1000 keer)

Duurzaamheid

> 1000 keer

Werkende Temperatuur

-40°C ~ +85°C

 

   

 

Snel Detail:

  1. Naam: Simplex de vezelvlecht van Sc
  2. Vezel eind-gezicht: PC, UPC, APC
  3. Vezelmerk: YOFC, Corning
  4. Schakelaar: FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA
  5. Wijze: Singlemode en Multimode
  6. Vezelwijze: G652D, G657A1, G657A2

 

Eigenschappen:

  1. 100% test vóór verzending
  2. Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguraties
  3. Beschikbaar in vezelbos, lintfan-out, beschikbare vlecht
  4. Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies
  5. In series vervaardigde & Individuele Testverslagen
  6. Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen

 

Toepassingen:

  1. Optisch toegangsnetwerk
  2. Telecommunicatienetwerken
  3. Vezel optische communicatienetwerken
  4. CATV, LAN, WAN, Test&measurement
  5. Gegevens - verwerkingsnetwerken
  6. Gebouwinstallaties

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO

Stap 2: Metalen kap eind-Gezicht: PC, UPC OF APC

Stap 3: Vezeltype: Enige Wijze (SM) of Multimode

Stap 4: Kabelkern: Simplex of Duplex

Stap 5: Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm of 3.0mm

Stap 6: Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

Stap 7: Kabeltype: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

Stap 8: Kabelkleur: Geel, Oranje, Wit, Blauw, Groen, Rood,…

 

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

12 kleurensc

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)