CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(14)
China 1-30dB Wijfje aan Mannelijke Stop in Singlemode de Vezel Optische Demper van LC UPC voor CATV fabriek

1-30dB Wijfje aan Mannelijke Stop in Singlemode de Vezel Optische Demper van LC UPC voor CATV

De LC-demper wordt ontworpen voor optische hardware om de dB macht te verminderen. Zij worden ontworpen om de nauwkeurige die vermindering te geven door het aangesloten apparaat wordt vereist en zijn beschikbaa... Read More
2018-04-27 10:07:14
China 1-30dB Wijfje aan Mannelijke Stop in Demper van de de Wijzevezel van FC UPC de Enige voor CATV fabriek

1-30dB Wijfje aan Mannelijke Stop in Demper van de de Wijzevezel van FC UPC de Enige voor CATV

FC-zijn de be*vestigen-Type Optische Dempers met gesmeerde vezel beschikbaar bij 1 aan 5dB-vermindering met 1dB-stap en bij 5dB aan 30dB-vermindering met 5dB-stap met lage tolerantie. Deze betrouwbare dempers ... Read More
2018-02-27 11:38:50
China ST Wijfje aan ST Mannelijke 1310/1550nm Singlemode Vezel Optische Demper - UPC Pools fabriek

ST Wijfje aan ST Mannelijke 1310/1550nm Singlemode Vezel Optische Demper - UPC Pools

Wij leveren zowel UPC ST vezel optische demper als APC ST vezel optische demper voor enige wijzetoepassingen; zij zijn met 1240nm aan compatibele het werk van 1620nm golflengte, met inbegrip van de typische ... Read More
2018-02-27 11:38:34
China Wijfje aan Mannelijke Singlemode de Vezel Optische Demper van 1310/1550nm met Sc-Schakelaars - UPC Pools fabriek

Wijfje aan Mannelijke Singlemode de Vezel Optische Demper van 1310/1550nm met Sc-Schakelaars - UPC Pools

Worden de vezel optische dempers gebruikt in de vezel optische mededelingen om de optische vezelmacht op een bepaald niveau te verminderen, is het het meest meestal gebruikte type vrouwelijk aan mannelijke ... Read More
2018-01-25 17:00:46
China Sc-APC FTTH CATV Enige de Demper Optische Veranderlijke Demper van de Wijzevezel fabriek

Sc-APC FTTH CATV Enige de Demper Optische Veranderlijke Demper van de Wijzevezel

Sc-APC FTTH CATV Enige de Demper Optische Veranderlijke Demper van de Wijzevezel Snel Detail: Naam: Sc-Vezeldemper Wijze: Singlemode, Multimode Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC Type: Vast, ... Read More
2017-06-15 15:07:52
China Roterende 20 db Veranderlijke Vezel Optische Demper voor LAN CATV Netwerk fabriek

Roterende 20 db Veranderlijke Vezel Optische Demper voor LAN CATV Netwerk

Roterende 20 db Veranderlijke Vezel Optische Demper voor LAN CATV Netwerk Snel Detail: Naam: Veranderlijke Vezel optische demper Verminderingsvezel binnen Sc, LC, FC, ST, Facultatief MU Hoge betrouwbaarheid ... Read More
2017-06-15 15:07:52
China De coaxiale In-line Veranderlijke rf Demper van Sc 6db, Multimode Vezeldemper fabriek

De coaxiale In-line Veranderlijke rf Demper van Sc 6db, Multimode Vezeldemper

De coaxiale In-line Veranderlijke rf Demper van Sc 6db, Multimode Vezeldemper Snel Detail: Naam: Sc-Vezel optische demper Wijze: Singlemode, Multimode Type: Vast, Wijfje & mannelijk, In-line, Veranderlijk ... Read More
2017-06-15 15:07:52
China De vaste Schakelaar van de Wijzesc LC FC ST MU van de Vezel Optische Demper Enige, 1db - 30db Vezel fabriek

De vaste Schakelaar van de Wijzesc LC FC ST MU van de Vezel Optische Demper Enige, 1db - 30db Vezel

De vaste Schakelaar van de Wijzesc LC FC ST MU van de Vezel Optische Demper Enige, 1db - 30db Vezel Snel Detail: Naam: Vaste Vezel optische demper Wijze: Singlemode, Multimode Werkende Golflengte: 1310nm, ... Read More
2017-06-15 15:07:52
China De hoge Optische Veranderlijke Demper van RL 15db met Hoog Terugkeerverlies, 850nm Golflengte fabriek

De hoge Optische Veranderlijke Demper van RL 15db met Hoog Terugkeerverlies, 850nm Golflengte

De hoge Optische Veranderlijke Demper van RL 15db met Hoog Terugkeerverlies, 850nm Golflengte Snel Detail: Naam: 0dB vezeldemper Wijze: Multimode Vaste Attenuation1,2,3,5,10,15,20 dB of Facultatief Naleving van ... Read More
2017-06-15 15:07:52
China Multimode 5dB Sc FC LC bevestigde Optische Demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk fabriek

Multimode 5dB Sc FC LC bevestigde Optische Demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk

Multimode 5dB Sc FC LC bevestigde Optische Demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk Snel Detail: Naam: Vaste Vezel optische demper Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC verminderingsvezel binnen Sc, LC, FC... Read More
2017-06-15 15:07:52
Page 1 of 2|< 1 2 >|