CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid

China Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid leverancier
Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid leverancier Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid leverancier Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid leverancier Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid leverancier Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid leverancier

Grote Afbeelding :  Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS
Modelnummer: Mpo-Sc

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Per vezel zal het optische flardkoord Individuele Plastic Polyzak hebben
Levertijd: 3-10 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T
Levering vermogen: 30.000 per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kabel buitendiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Vezeltypes: G652D, G655, G657A, G657B, OM1, OM2, OM3, OM4
Facultatieve Schakelaars: SC, MPO -modus: MultiMode SingldeMode,
Toevoegingsverlies: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB Terugkeerverlies (Achterbezinning): UPC>55dB, APC>65dB
Oppoetsend Type: PC, UPC, APC Jasjemateriaal: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Kernen: kern 2, vezel 12 of 24

Multikern MTP/MPO-Koord LC van het Vezel het Optische Flard aan ST Hoge Vezelkabel, - dichtheid

 

 

Beschrijving:

 

   MTP/MPO koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage, in tegenstelling tot simplex of duplex. 

   Er zijn verscheidene glasvezelverbindingen in één MTP/MPO-koord van het vezel optisch flard, bijvoorbeeld, 4 vezels, 

   8 vezels, 12fibers, 24 vezels.

  •  Ben met CEI, eia-TIA, en Telcordia-prestaties requirements2 in overeenstemming. 
  •  Beschikbaar in verschillende vezeltypes
  •  Beschikbaar met de schakelaars van LC en Sc-
  •  Beschikbaar in norm en douanelengten
  •  Volgzame RoHS, BEREIK en SvHC 

 

Beschrijving

SM (PC) 

SM (UPC) 

 SM (APC)

MM. (PC) 

 Toevoegingsverlies

≤0.3dB

 ≤0.3dB

 ≤0.3dB

 ≤0.3dB

 Terugkeerverlies

 ≥45dB

≥ 55dB

 ≥65dB 

≥35dB

Herhaalbaarheid

        ≤0.1dB

            Duurzaamheid

 <0>

Werkende Temperatuur

 - 40 aan + 80

 Huisvestingskleur

 Blauw

 blauw

 Groen

 grijs

 

 

 

Snelle Details:

  1.  Naam: Mpo-Sc het koord van het vezelflard
  2.  Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
  3.  Wijze: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
  4.  Kabelkern: 2core
  5.  Kabeltype: enige Ronde vezel 12, Vlak,
  6.  Kabelkleur: oranje 12colors, Geel, Aqua, Viooltje

 

Eigenschappen:

  1.  Tussenvoegsel/Trekkracht die schakelaar sluiten
  2.  Hoog bezinningsverlies
  3.  Enige wijze en Multimode (Vlakte/Ronde) beschikbaar
  4.  Hoge vezeldichtheid (maximum 24 vezels)
  5.  Vezel in enige schakelaar: 4, 8, 12 24
  6.  kleine Vormfactor, 12 Vezel of 24 Vezel balans optische schakelaars.

 

Specificatie:

 

Vezelschakelaar

 

Schakelaar A

Schakelaartype

12 of 24 - Vezel MPO /MTP

Metalen kap van Beëindigen-gezicht

UPC, APC

Huisvestingskleur

MM. (Beige/Aqua), (Geel/Groene) SM

Typisch toevoegingsverlies,

≤ 0,10 dB

Toevoegingsverlies, max.

≤ 0,35 dB

Duurzaamheid (500 Matings)

<>

Schakelaar B

Schakelaartype

LC/SC

Metalen kap van Beëindigen-gezicht

UPC, APC

Huisvestingskleur

Blauw, Beige, Aqua

Typisch toevoegingsverlies,

≤ 0,10 dB

Toevoegingsverlies, max.

≤ 0,35 dB

Duurzaamheid (1000 Matings)

<>

 

 

Vezelkabel

 

Vezeltype

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Vezeltelling

12, 24 kernen

Buitendiameter

12cores: 4.5±0.2mm; 24cores: 5.4±0.2mm

Buitenjasjekleur

(Geel) OS2, OM2 (Sinaasappel), OM3 (Aqua), OM4 (Viooltje)

Buitenjasjemateriaal

LSZH, OFNP, OFNR

Treksterkte

500N

Werkende Temperatuur

-20 ~ +60°C

Opslagtemperatuur

-40 ~ +70°C

 

 

Toepassing

  •  Actieve Apparatenbeëindiging
  •  Optische vezelcommunicatiesysteem
  •  Optische vezeltoegang Networ
  •  De transmissie van optische vezelgegevens
  •  Optische vezel CATV
  •   LAN
  •  Testmateriaal
  •  Optische vezelsensor

Ons voordeel


1. Professionele kabelfabrikant.
2. Wij voorzien de Optische kabel van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische kabel zijn
7. 30 van de kabeljaar levensduur, zelfs 60 van de kabeljaar levensduur.

 

Mpo-Sc

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)