CO. VAN DE DE VEZEL OPTISCH KABEL VAN SHENZHEN FURONG, LTD

Wij verstrekken Professionele Vezel Optische Oplossing voor u

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenHet Comité van het Mpoflard

Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel

Beste Producten
 MPO

MPO

Certificaat
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Binnenvezel Optische Kabel voor verkoop
Op tijd geleverd alles, had een vraag voor hen via e-mail en kreeg een snelle reactie

—— Ernest

de geschikte ontvankelijke, goede mededelingen via e-mail, grote prijs voor de distributiekabel, en de kwaliteit is goed

—— Greffen Thompson

Wij kochten het om voor ons netwerkproject te installeren, is de openluchtkabel bestand water en vochtigheid

—— Andrew Dan

Grote voorwaarde, Grote verpakking, Grote kwaliteit

—— Brian D.Lepard

Grote waarde en functionaliteit

—— Edgar Allan

Ik ben online Chatten Nu

Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel

China Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel leverancier
Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel leverancier Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel leverancier Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel leverancier Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel leverancier

Grote Afbeelding :  Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: FURONG
Certificering: ROHS SGS
Modelnummer: MPO-Cassettes

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Neogotiation
Verpakking Details: PCs 1 per zak
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

Zwart van de de Havenvezel van MPO 1U 12 Optisch het Flardcomité 24 de Beëindigingscomité van de Havenvezel

 

 

Snel Detail:

  1. Naam: 1U MPO-Flardcomité
  2. Materiaal: koudgewalst staal
  3. Structuur: 1U, ' Opgezet Rek 19
  4. Beschikbare adapterhaven: LC, SC
  5. Materiële dikte: 1.2mm

  6. Capaciteit: de Cassettes van 12pcs MPO

 

Beschrijving:

 

MPO-de Vezelmodules verstrekken een snelle en efficiënte manier om tot 24 12 Sc-van de vezel delen van LC of in één enkele module op te stellen.

 

 

Eigenschappen:

  1. De verbindingen van de module optische vezel aan de torsie van de opeenvolging
  2. Te installeren, te bewegen en toe te voegen Convient zich
  3. Kan gegevenscentrum en San-Systeem verstrekken, eenvoudig en flexibel

  4. MPO-boomstamschakelaar vast op de rug van module
  5. Norm 19“ kan op om het even welk kabinet worden geïnstalleerd

 

Toepassing:

  1. Van de lasspaander en vezel facultatieve spoelversies
  2. Geschikt voor om het even welke bureau of collectieve installatie
  3. Volledige (geladen) assemblage of leeg facultatief paneel
  4. Geschikt voor fusie het verbinden, directe beëindiging en pre-geëindigde kabels

 

Specificaties:

 

Type 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
Vezeltype SM, MM., OM3, OM4
Vezeltelling 12 12 12 24
Aantal Adapters per Comité 6 12 6 6
Adaptertype Voorzijde Sc-Duplex Sc-Simplex LC duplex LC vierling
De Voorzijde van de adapterkleur Blauw, Beige, Purpere Aqua,
Adaptertype Rug MPO/MTP
De Rug van de adapterkleur Zwart

 

 

Ons voordeel


1. Professionele fabrikant.
2. Wij voorzien de Optische oplossing van de goede kwaliteitsvezel van vervaardigings concurrerende prijs
3. Beste levertijd
4. OEM de dienst verstrekt, worden Uw eigen embleem en eigen ontwerp ingestemd met.
5. Fabrieksoverzicht over lange afstand door videobespreking
6. Kan aangepaste productie van vezel optische oplossing zijn

 

Contactgegevens
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. kelvin

Tel.: 86-0755-21000091

Fax: 86-0755-21000260

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)